Голове и най-добри моменти Ливърпул 3×1 Уулвърхемптън за Висшата лига | 22.05.2022 г

14:00 преди час

Класификация

13:56 преди час

Край на играта!

Червените изпълняват своята роля, печелят у дома, но остават с подгласниците във Висшата лига. Манчестър Ситикойто спечели с 3-2 над Астън Вила, е шампион!!

13:52 преди час

допълнение

90′ – Още четири минути игра

13:51 преди час

ГОЛ ЗА ЛИВЪРПУЛ!!!

89′ – Робъртсън отбеляза с Фирмино в наказателното поле отляво и след това докосна гърба на вратата!!

13:49 преди час

Червените въртят топката

87′ – Ред е на домакините да играят търпеливо с топката

13:46 преди час

83′ – Удари и удари в малката зона завършват с удар на Салах отзад на вратата!

13:44 преди час

И се обърна!

82′ – Сити отново се завръща срещу Астън Вила с Родри и Гюндоган и това усложнява ситуацията за Ливърпул!

13:39 преди час

Градска цел

77′ – Гюндоган намалява за отбора на Манчестър в мача срещу Астън Вила

13:32 преди час

смени Ливърпул

71′ – Фирмино заменя Кейта

13:31 преди час

Още един гол за Астън Вила!

69′ – Филипе Коутиньо удължи резултата за Астън Вила срещу Сити!

13:30 преди час

Хванати!

68′ – Салах се изправя срещу вратата, дриблира маркер, подготвя удара, но е обезоръжен в точния момент!

13:25 преди 2 часа

изявления

63′ – Ливърпул 15×3 Уулвърхемптън

13:20 преди 2 часа

Салах се присъединява към играта!

58′ – Един от най-добрите играчи на домакините, халфът беше пощаден, но сега влиза на мястото на Диого Жота

13:14 преди 2 часа

грива

52′ – Играч на Ливърпул остава на терена, след като е бил ударен в наказателното поле, но става бързо

13:12 преди 2 часа

Не си струва!!

50′ – Мане получи свободен удар в наказателното поле и го прати към вратата, но е хванат в офсайд!

13:10 преди 2 часа

Вълците си разменят пасове

48′ – Гостуващият отбор завърта топката в защита

допълнение

46′ – Още четири минути през първото полувреме

12:45 преди 2 часа

Хосе Са

44′ – Вратарят на Уулвърхемптън е паднал от болка и получава медицинска помощ

преди 12:432 часа

освирквам

42′ – Вълците докосват топката в защита, без да бързат, а публиката освирква

преди 12:392 часа

Голът на Астън Вила срещу Сити!

38′ – Кеш открива резултата там на Сити ъф Манчестър. С този резултат, ако издържи и Ливърпул победи тук, червените са шампиони!

преди 12:322 часа

Излез

32′ – Тиаго рискува извън зоната и прати вляво от вратата на съперника

12:29 преди 2 часа

почти!

28′ – Робъртсън първо удари втората греда след центриране отдясно и топката минава близо до напречната греда

12:25 преди 3 часа

24′ – Мане получава хубав пас отзад от Тиаго, който го оставя пред вратата и той докосва изхода на стрелеца!!

12:22 преди 3 часа

Сменете гостуващия отбор

22′ – Хванг заменя Нето, контузен

преди 12:213 часа

Педро Нето

21′ – Играчът на Уулвс е на терена и получава асистенция

12:19 преди 3 часа

Почти!!

18′ – Матип се обърка, топката остава при Уулвс и Дендокер завършва с лице към вратата, но я праща през задната линия!

12:14 преди 3 часа

наказание?

14′ – Кейта продължава да иска дузпа при попадения и удари в зоната, докосвайки ръката на противника, но реферът не отбелязва нищо

12:11 преди 3 часа

То загуби

10′ – Луис Диас се изправя лице в лице с вратаря при дълбоко хвърляне, но губи контрол над топката и в крайна сметка я споделя с стрелеца, който овладява топката.

12:10 преди 3 часа

излезте от Алисон

9′ – Уулвърхемптън центрира отляво право в малката зона и бразилският вратар пада бързо, за да го запази

12:07 преди 3 часа

Ливърпул докосва топката

6′ – Домакините се опитват да намерят места в маркировката на съперника

12:04 преди 3 часа

ГОЛ НА ВЪЛКИТЕ!!!

3′ – При бърза игра, при пряк удар от вратата, идва ниско центриране на Хименес отдясно отвътре и Педро Нето играе за мрежите!!

12:03 преди 3 часа

Много силен

1′ – Робъртсън опита центриране отляво в наказателното поле, но взе топката твърде силно и тя мина право през задната линия

12:01 преди 3 часа

свирка на рефера

Започни играта

12:00 преди 3 часа

тълпа

Домашните фенове пеят “You’ll Never Walk Alone” както обикновено в домакинските мачове на “червените”.

Как и къде да гледате Ливърпул срещу Уулвърхемптън на живо

В допълнение към реално време тук във VAVEL Brasil, мачът между Ливърпул срещу Уулвърхемптън на живо ще се излъчва от Star+

11:09 преди 4 часа

Кога е мачът Ливърпул срещу Уулвърхемптън и как да проследите НА ЖИВО?

Присвояване на Уулвърхемптън

Макс Килман, Нелсън Семедо и Ромен Саис са жертви на Уулвс за мача, всички ранени

преди 10:444 часа

Възможен състав на Ливърпул

преди 10:394 часа

Присвояване на Ливърпул

Защитникът Джо Гомес е в медицинския отдел и е единственото потвърдено отсъствие на Ливърпул за мача.

преди 10:344 часа